Radca prawny, trener. Specjalizuje się w prawie cywilnym, prawie cywilnym procesowym, prawie gospodarczym i prawie spółek. Współwłaściciel kancelarii radców KSW Legal Kapułka & Superson – Winkowska.
Trener, doradca. Autor kilkunastu publikacji naukowych z zakresu ekonomicznych metod przewidywania ludzkich zachowań i projektowania instytucji. Uczestnik prac Polskiego Towarzystwa Ekonomicznego oraz Akademickiego Stowarzyszenia Psychologii Ekonomicznej. Wykładowca studiów MBA na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu.
Doradca HR, psycholog. Specjalizuje się w tworzeniu systemów kompetencyjnych, projektów ocen okresowych, systemów motywacyjnych i onboardingowych.
Menedżer projektów rozwojowych, trener biznesu z wieloletnim doświadczeniem. Członek Polskiego Towarzystwa Trenerów Biznesu. Specjalizuje się w kompleksowym usprawnianiu procesów zarządzania, sprzedaży i obsługi Klienta.

Paweł Woźniak

Menedżer projektów, trener

Evidence based

Pracujemy w nurcie "evidence based" czyli praktyk opartych na dowodach.

Szkolenia "evidence based" to takie   w których przekazujemy uczestnikom najpewniejszą dostępną wiedzę, rozprawiamy się z mitami i używamy metod, które pozwolą skutecznie osiągnąć postawione wraz z naszymi klientami cele szkoleniowe.

Więcej o nurcie "evidence based" czyli praktyk opartych na dowodach i "evidence based management" czyli zarządzania opartego na dowodach przeczytasz na naszym blogu:

"Zarządzanie oparte na dowodach cz. 1 - dowody"

x
Facebook
Facebook
YouTube
LinkedIn